Loading

Kapaklı Sistem

TAM DOLU MODÜL
Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon profiller üzerine, raylı klips sistemi ile 8 mm E-1 kalite melamin panellerle (Opsiyonel: HPL laminat, doğal ahşap, ya da kumaş kaplı panel, metal panel seramik panel) çift yüz giydirilmiş modüldür. Dolu panellerin arasında 50mm kalınlığında Mineral Yün (Mineral Plus IPB 037) veya 50mm kalınlığında 50 kg/m3 yoğunlukta kaya yünü kullanılır. Sistem kalınlığı 80 mm’dir. Zemin profili ±12mm ayar payı ile 35 yüksekliğinde olup, ahşap paneller alüminyum profili ile zemin profiline oturmaktadır. Proje bazında dolu modüller m2 cinsinden hesaplanır.

CAMLI MODÜL
6 mm düz, temperli veya lamine rodajlı camlar (Opsiyonel: mat cam, film kaplı cam, vs.), ±15mm ayar payı ile 35 mm yüksekliğindeki alüminyum eloksal zemin ve tavan profiline, alüminyum profili ile sabitlenmektedir. modüllerin dikey ve yatay birleşimleri; alüminyum profil konstrüksiyon vasıtasıyla sağlanmaktadır. Sistem kalınlığı 80 mm’dir. Proje bazında camlı modül m2 cinsinden hesaplanır.

KAPI MODÜLÜ
Alüminyum eloksal profiller ile fabrikada oluşturulan, köşeleri preslenmiş monoblok kapı kasa ünitesinde kanat kasa birleşiminde paslanmaz çelik / üç yönlü ayarlanabilir menteşe kullanılmaktadır. Kilit, DIN 18251 Class 3 standardında, alın paslanmaz çelik yüzeylidir. Paslanmaz çelik veya alüminyum baston tip kol kullanılır. Kanat ölçüleri projeye özel olup ahşap kanatta alt yüzey malzemesi olarak 6 mm MDF kullanılmaktadır. Kanat kenarlarında sert ağaç kullanılmakta ve alt yüzey malzeme kesiti kenarlardan görünmemektedir. Bu malzemelerin üzerine 2 mm PVC Bant çekilmektedir. Kanat yüzey malzemesi laminat veya opsiyonel olarak doğal kaplama olmaktadğr. Cam kanatta 10 mm temperli rodaj cam kullanılır.

Foto Galeri